Kniha: Hypotéka 2024 - doplněno a aktualizováno Autor: Mgr. Václav PapoušekTyp platby

Omlouváme se, tištěná i online verze knihy je monentálně nedostupná.

Pokud se Vám E-kniha nebude líbit, vrátíme Vám 100 % peněz.
Expedujeme nejpozději do následujícího pracovního dne Okamžitě po připsání částky Vám pošleme
e-book na e-mail


Obchodní podmínky
Podpora:
info@ornicus.com

způsoby platby s Gopay (Visa, ePlatby, Mojeplatbam Peníze, Fio banka, Ge Money, Volksbank, bankovní převod)

E-kniha: Hypotéka 2024 - Mgr. Václav Papoušek PDF, MOBI- ušetřete na hypotéce 20%

- 90 stran, tipy a triky ze zákulisí hypoték

- vhodná pro klienty, ale i finanční poradce

- nestranná a nezávislá kniha

- Financování 85-0-15 a trik na 100% hypotéku


PDF Ukázky z knihy

Ukázky z knihy

PDFObsah knihy (PDF)     PDFUkázka 1 (PDF)     PDFUkázka 2 (PDF)

1. BONUS ke knize ZDARMA

Nejzapeklitější otázky klientů hypoték, které dorazily do naší poradny a odpovědi na ně. Pochopte hypotéku lépe díky problémům, které řeší klienti.

2. BONUS ke knize ZDARMA

Přesný postup při sjednání hypotéky, kterým se vyřizování hypotéky obvykle řídí. Od podání žádosti až po čerpání.

Co o ní říkají čtenáři

"Jsem Hypoteční a Úvěrový specialista prakticky od začátku Hypotečního trhu v České republice. Z toho důvodu jsem dlouho váhal, zda investovat do objednání Vaší publikace, protože po tak dlouhé praxi má člověk pocit, že už všechno zná a že se nic nového nemůže naučit.

Omyl. Po přečtení Vaší publikace jsem moji objednávku publikace nelitoval - především z jednoho důvodu. Vaše publikace není pouhou teorií, kterou si kdokoliv může kdekoliv najít. Vaše publikace obsahuje především praktické a aktuální informace a zkušenosti ze současného hypotečního světa, což je pro aktivní hypoteční odborníky značným přínosem.

Takže ještě jednou. Vaši publikaci může všem hypotečním odborníkům doporučit."
Ing. Milan Jamrich
 
"Kniha super, opravdu jsem uvítal přesně takového informace, bez zbytečných teorií, ale přesně to co potenciální uživatel hypotéky potřebuje vědět. Třeba kapitola: Potřebujete vůbec hypotéku atd. mě zaujala nejvíc. Člověk by se měl opravdu pořádně zamyslet nad takovým závazkem jako je hypotéka. Ano, každý by chtěl bydlet ve svém, ale za jakou cenu že. Je to všechno o penězích, bohužel."
Jan Foltýn
 
"kniha mi velice pomohla. Oblast hypoték a úvěrů byla pro mne velká neznámá. Po přečtení knihy jsem se velice rychle zorientoval. Děkuji."
AK"S knihou jsem přišel do styku přes manželku, která ji nalezla; je to povedená příručka, jak se orientovat v hypotékách a není ji co vytknout; rád ji doporučím dále. Děkuji"
Ivo"Děkuji, doporučuji, jedním nádachem a přestal jsem mít obavy z neznámých a pokoutných praktik banky, jejího nekonečně dlouhého ceníku i všeobecných obchodních podmínek."
Jiří Horňák
 
"Kniha mi udělala obrovskou radost, jelikož jsem přesně takové informace o tom, co nás čeká, hledala a nenacházela. Ebook je stručný, jednoduchý a k věci. Žádné povídačky okolo."
Anna Marešová, Plzeň"Vaše kniha je velice poučná a doporučuji ji přečíst Všem, kteří si ucházejí o hypotéku a hypotečním specialistům."
Iveta Chovancová
 
"Naprosto perfektní. Přečetla jsem ji jedním dechem. Moc pomohla. Kéž bych o ní věděla dříve."
Libuše Stuchlíková, XX

"Tuto knihu jsem si objednal byť nejsem velkým zastáncem elektronického věku a rád držím pravou knihu v ruce. ... i tak jsem ji však koupil, přečetl a jsem spokojen."
Pavel K., 41

"Pracuji jako finanční poradce a jsem autorem programu sám sobě poradcem. O pojištění, spoření a úvěrech koluje mezi lidmi mnoho mýtů a nesprávných, neúplných a zavádějících informací. Kniha „Hypotéka , autora Václava Papouška ukazuje správnou cestu, jak se na hypotéku připravit. Seznamuje zájemce s klady i zápory úvěrů na bydlení. Připravuje je na možnosti, které mohou při výběru ale i v celém průběhu, od schvalování až po konečné splacení hypotéky, nastat. Jako finanční poradce jsem z knihy čerpal informace, pro svou vlastní práci. Mou cestou je skutečné finanční poradenství pro lidi. Pomáhat splnit jejich přání, potřeby a sny. Kniha „HYPOTÉKA je přesně kniha, kterou by si měli zájemci o koupi vlastního bydlení přečíst. Ukazuje reálné možnosti jak hypotéku získat, ale současně varuje i před nástrahami, které lidi v euforii nevidí. Děkuji za Vaši knihu."
Antonín Burďák

"O hypotékách se mluví dnes a denně. Letáky vám cpou i do poštovní schránky, proto je dobré si utřídit informace.Přečetla jsem si tuto knihu a zorientovala jsem se. Doporučuji ji i Vám !"
Hana Klašková 30"Vaši knihu jsem začal číst s obavami, že se nic nového nedozvím, to se však hned po několika přečtených stránkách změnilo. Hypotéku sice již mám, ale chtěl jsem se v této oblasti vzdělat mimo to, co nám řekli v bance a to se mi i splnilo. Velmi mi přišly vhod především kapitoly o tom, jak dostat z mých současných financí maximum, Financování 80 na 20, ale také jak ušetřit a až následně žádat o hypotéku. Vaše souhrnná příručka o tom, jak refinancovat je taky výborná a trik jak obejít záznam v SOLUSU mě pobavil."
jméno neuvedeno
 
"Kniha mě dala množství užitečných informací, které bych doporučil znát každému, kdo o hypotéce uvažuje. Vyzdvihl bych především kapitolu zabývající se nekalými praktikami některých finančních poradců."
Jaromír Vaněk 37"Jelikož jsem již dlouho o hypotéce uvažovala, rozhodla jsem se pro koupi této knihy. Líbí se mi, jak text bourá mnohé zažité mýty, které kolem hypoték kolují. I když se nakonec hypotéce naštěstí vyhnu, nákupu knihy rozhodně nelituju."
Adéla Macalová XX"S manželem přemýšlýme o stavbě domu na hypotéku a tato krátká avšak hutná kniha přišla vhod. Na příští týden plánujeme mini konkurz na poradce, už máme vytipované a hypotéku od Hypoteční banky vybereme nejspíš. Děkuji za dobrou knížku."
Jana Bortolussi, 27


Kniha hypotéka

O čem kniha je

Kniha pojednává o hypotečním úvěru z úhlu, který ještě neznáte. Naučí vás chápat hypotéku, aniž byste se museli cokoliv složitě učit. Autor není finančním poradcem ani bankéřem, ale jelikož se v oblasti hypoték pohybuje již mnoho let a úzce spolupracuje s nejlepšími hypotečními specialisty v ČR, tak mu nemohlo uniknout, jak trh s hypotékami v ČR funguje - kde může klient ušetřit a jaké triky finanční poradci a banky používají, aby získali co nejvyšší provize.

Kniha je vhodná pro lidi, kteří přemýšlejí o hypotéce, pro ty, kteří již hypotéku mají, ale i samotné finanční poradce. Knížka je určena pro širokou veřejnost, znalosti obsažené v ní by neměly chybět nikomu.

Příliš vysoká cena?

Přijde vám akční cena 399 Kč za elektronickou či tištěnou knihu mnoho? Tato kniha vám zaručeně ušetří více než 399 Kč. Ušetříte s ní až desetitisíce. Obsahuje léta sbírané know-how ze zákulisí hypoték, které nepouštím s lehkým pocitem. Navíc je psaná čtivou formou, takže s ní nebudete mít problém. Není snadnější cesta, jak do hypotéky proniknout.

Formát knihy

Knihu prodáváme v tištěné a elektronické verzi. V případě e-knihy jsme se Vám snažili maximálně vyjít vstříc s elektronickou kompatibilitou. E-knihu dostanete ke stažení ve formátu PDF a MOBI. Publikace je kompatibilní i se zařízeními Amazon Kindle a tablety.

» Koupit knihu

Obchodní podmínky


Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen