HK Dřestav s.r.o. zkušenosti a recenze 2019HK Dřestav Sedlčany s.r.o. je spolu s RD Rýmařov a Atrium známá a zavedená firma na výstavbu dřevostaveb. Na trhu je již od roku 1992 a postavila stovky domů. Společnost se od dvou výše zmíněných liší především flexibilitou a rozumnou cenou za domy na klíč. Staví dřevostavby jak difuzně uzavřené, tak modernější difuzně otevřené (s volným prostupem par).

Klasický bungalov od HK Dřestav s.r.o.
Klasický bungalov od HK Dřestav s.r.o.

HK Dřestav (nikoliv Dřevstav) staví výhradně montované dřevostavby (patrové rodinné domky, bungalovy a chaty), které spadají do kategorie úsporných domů třídy B. H.K. Dřestav je schopný postavit i pouze hrubou stavbu bez základové desky. Doporučujeme však stavět s Dřestavem na klíč, tedy celou stavbu. Někteří zákazníci měli problémy, když Dřestav využili pouze jako subdodavatele.

Dřestav zdarma nabízí:

- upravení typových projektů podle pozemku a představ (posunutí příček)
- vypracování 3D vizualizace
- vyhotovení projektové dokumentace pro stavební povolení a pomoc s žádostíVýhody Nevýhody
Možné i velké úpravy projektu zdarma Vyšší cena oproti malým firmám
Profesionalita a solidnost Někteří pracovníci subdodavatelů nejsou důslední
Lidský přístup a dobrá domluva Občas nedodružuje standardy
Vysoce kvalitní materiály Občasné nedodržení termínů
Férové nacenění prvků interiéru


Jak již bylo řečeno, doporučujeme H.K. Dřestav spíše na kompletní postavení domu na klíč a nikoliv na to, že si některé části stavby domu budete zařizovat sami. To zapříčiní menší zájem firmy řešit problémy, které mohou nastat. U domů na klíč bývají zákazníci velmi spokojeni.


Stop Pozor: Plánujete-li se Sedlčanským Dřestavem stavět, tak si doporučujeme najmout vlastní stavební dozor, který bude stavbu dozorovat.Stop Tip: Budete-li znát přesné budoucí vybavení pokojů v domě, tak můžete rozplánovat zásuvky a rozvody tak, abyste v domě neměli žádné kabely či lišty. Stejně tak uštříte prostor při použití posuvných dveří do stavebního pouzdra.


Fotky nejoblíbenějších vzory domů

1. Bonnet
1. Bonnet

2. Prosecco
2. Prosecco

3. Cornalin (Caroline)
3. Cornalin (Caroline)

Před tím, než zvolíte stavební firmu se informujte o výši úrokových sazeb a hypotékách. Vyplňte formulář nahoře a pomůžeme Vám najít vhodný hypoteční úvěr.


Ing. Pavel Janouš HK Dřestav

Stavěli jste s HK Dřestav s.r.o.? Velmi nás zajímají Vaše zkušenosti a recenze. Napište je prosím do diskuze dole.


Více informací o hypotékách naleznete v naší knize:


- Tipy ze zákulisí, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

- Financování 85-0-15 pro získání jinak drahé 100% hypotéky

» Více informací o knize

Diskuze a zkušenosti
Jan k HK Dřestav s.r.o. zkušenosti a recenze 2019

Chci se také s Vámi podělit o zkušenost s firmou HK Dřestav. Úvodem recenze bych rád doporučil budoucím investorům značnou míru obezřetnosti ve výběru jak typu dřevostavby, tak realizující firmy. V domě bydlíme 6 měsíců. V prvopočátku jsme byli nadšeni přístupem apod. Jak šel čas, začaly se objevovat nedostatky v rozsahu informací, opakující se chyby v kalkulacích, delší prodlevy v dodání upřesnění atd. Mohl bych sepsat slohy veškerých problémů, ale rád napíšu ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Naprosto zásadní nedostatek je zjištění, že snad bydlíme v papírové krabici! Veškeré vnější zvuky vč. hovorů na ulici, průjezdů aut atd., pronikají do stavby. Jistě není příjemné slyšet přes zeď hovor souseda nebo v 6 hodin ráno odjezd každého auta z okolí do práce. Slyšíme úplně vše. Zvolili jsme skladbu stěn difuzně uzavřenou. Stěna má dle projektu odpovídat nějakému prostupu zvuku z venkovního prostředí. Jednatel firmy po podání reklamace při kontrole sám konstatoval, že se jedná o velmi nestandardní prostup zvuku do domu se kterým se u jiných staveb nesetkal. Pro jistotu jsme ještě sami přistoupili ke kontrolnímu měření prostupu zvuku akreditovanou a námi hrazenou firmou, které prokázalo k našemu nemilému překvapení, že stěna nesplňuje hodnoty uvedené v projektu a jedná se o vážnou vadu. Pan jednatel po urgování a jeho příslibech, že vše napraví, nakonec odmítl veškerou věc řešit, respektive přistoupil k zamítnutí reklamace i přes výše uvedený závěr akredit. laboratoře. Nyní vše řeší naše zastupující advokátní kancelář. Pokud si vyberete stavební firmu HK Dřestav, již na začátku se zajímejte o parametry prostupnosti zvuků stěn, o materiálech použitých na Váš RD trvejte na uvedení do smluv a technických zpráv, a velmi důsledně kontrolujte každý krok jak v účtování položek na fakturách, tak i práce všech montážníků této firmy. Nikdy víc bych nestavěl s touto firmou. Zde bohužel vítězí kvantita nad kvalitou. Je zřejmé, že jedinou cestou dosažení nápravy je podání žaloby a soud. Ke standardům firmy patří NEKOMUNIKACE, NEDODRŽOVÁNÍ PROJEKTU, SVÉVOLNÉ ZMĚNY, NEKVALITA PRACÍ, VÝRAZNÁ NEOCHOTA PŘI POŽADAVKU NA NÁPRAVU CHYB atd.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

captcha

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen

Více o hypotékách naleznete v unikátní knize:


- Informace, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, vhodná pro poradce i klienty

- Financování 85-0-15 pro získání 100% hypotéky a mnoho dalšího

» Více informací o knize