Partners Banka hypotéka recenze a zkušenosti

Pozor: Hypotéka od Partners banky je těsně před ostrým spuštěním.

Nová Partners Banka od finančně poradenské společnosti Partners je novým, avšak plnohodnotným přírůstkem do rodiny českých bank.


Plánované spuštění hypotéky od Partners Banky: podzim 2024

Partners Banka se přizpůsobuje aktuálnímu trhu a bude nabízet svým klientům efektivní hypotéku. Partners však mimo komplexního finančního poradenství a nyní i banky nabízí své vlastní životní pojištění Simplea. Spojením s životním pojištěním Simplea tak bude klientům hypoték od Partners Banky nabídnuto kvalitní krytí rizik.

To však nebude vše. Partners Banka bude kromě hypotéky nabízet i spořící účet s atraktivním zhodnocováním, platební karty, investiční produkty a moderní mobilní aplikaci s internetovým bankovnictvím.

Mobilní internetové bankovnictví kompletně nahradí internetové bankovnictví na počítači, které odborníci z Partners Banky zatím neplánují. Budete tak moci svůj hypoteční účet kontrolovat odkudkoliv. Aplikace pro iOS i Android od Partners Banky bude intuitivní, plná funkcí, ale především bezpečná. Díky vynechání webového internetového bankovnictví bude klientům zaručena robustní ochrana před zneužitím účtu.

Stavebním kamenem Partners Banky bude vždy hypotéka. Ta bude nabízena s minimálním papírováním, lidským přístupem, zajímavými úrokovými sazbami a předpokládá se výhodné doplňkové pojištění právě od Simplea.

Hlavní motto Partners Banky je: „Bez papírů“

Partners Banka má v plánu se zaměřovat především na mladé rodiny s dětmi, kterým bude nabízet produkty šité na míru. Dá se tedy i předpokládat, že hypotéky budou mířeny především na mladé rodiny a páry, které začínají svoji novou životní etapu.

Partners Banka pobočky

regionální pobočky Partners (seznam bude doplněn)

Partners Banka zkušenosti

Jaký máte názor na hypotéku od nové Partners Banky? Podělte se s námi v diskuzi. Po spuštění budeme rádi za Vaše zkušenosti a recenzi.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen