FND stavby recenze a zkušenosti 2023

FND stavby je jednou oblastí, kterou se tato firma s velkým záběrem, zabývá. FND je zkratka pro Firma na důvěru s.r.o. a nabízí především realizaci rodinných domů, vyhledává vhodné reality, ale nabízí i financování či třeba autopůjčovnu.

Dům FND Stavby s.r.o.
Dům FND Stavby s.r.o.

FND stavby působí především na Moravě a její realizované projekty se nacházejí v okolí Olomouce a Brna. Firma realizuje developerské projekty a nabízí svým zákazníkům zděné rodinné domy na klíč, stavbu domu na jejich pozemku či dostavbu již rozestavěné nemovitosti.

FND stavby však postaví i dům pokud vlastníte pozemek a máte vypracovaný projekt. V případě domů na klíč FND nabízí katalog podle nás pěkných minimalistických domů, které jsou stavěny z cihel. FND stavby je velmi flexibilní společnost, a tak je možné Váš katalogový dům upravit podle Vašich představ. Firma se snaží svým zákazníkům domy představit v nejvyšší možné kvalitě, a proto nabízí i nové možnosti vizualizací interiérů svých domů i za pomocí virtuální reality a fotorealistické vizualizace.

Zděné domy se od dřevostaveb liší hned v několika aspektech. V českém prostředí jsou zděné stavby brány jako tradiční způsob bydlení, který však může být nepatrně nákladnější a pomalejší na realizaci. Výhodou je menší náchylnost na problémy s vlhkostí, trvanlivost, ale i vyšší odolnost proti požárům. Ideal domy se zaměřuje především na kvalitní provedení a flexibilitu při stavbě svých zděných staveb.


Stop Tip: Při výběru stavební firmy vždy zvažte možnost najmutí si vlastního nezávislého stavebního dozoru. Pamatujte, že jak dřevostavby či zděné domy lze dělat dobře a špatně.
Výhody Nevýhody
Široký záběr Někdy vyšší cena
Kvalita
Spokojení zákazníci


Po útoku dřevostaveb na český trh se zákazníci čím dál častěji vrací zpět k domům z cihel a právě FND tento požadavek bezezbytku naplňuje. Více firem nabízejících zděné domy naleznete na stránce „recenze zděných domů“.

Náš však zajímá Vaše osobní zkušenost s FND stavby. Napište nám krátkou recenzi, podělte se o svůj názor Vaším komentářem. Vaše recenze ocení budoucí zákazníci FND, ale i lidé, kteří hledají developera pro svůj zděný dům.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

captcha

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen