FND stavby recenze a zkušenosti 2024

FND stavby je jednou oblastí, kterou se tato firma s velkým záběrem, zabývá. FND je zkratka pro Firma na důvěru s.r.o. a nabízí především realizaci rodinných domů na klíč, realizaci developerských projektů či vyhledává vhodné reality pro své klienty.

Dům FND Stavby s.r.o.
Dům FND Stavby s.r.o.

FND stavby působí především na Moravě a její realizované projekty se nacházejí v okolí Olomouce a Brna. Firma realizuje developerské projekty a nabízí svým zákazníkům zděné rodinné domy na klíč, stavbu domu na jejich pozemku či dostavbu již rozestavěné nemovitosti.

FND stavby však postaví i dům pokud vlastníte pozemek a máte vypracovaný projekt. V případě domů na klíč FND nabízí katalog podle nás pěkných minimalistických domů, které jsou stavěny z cihel. FND stavby je velmi flexibilní společnost, a tak je možné Váš katalogový dům upravit podle Vašich představ. Firma se snaží svým zákazníkům domy představit v nejvyšší možné kvalitě, a proto nabízí i nové možnosti vizualizací interiérů svých domů i za pomocí virtuální reality a fotorealistické vizualizace.

Zděné domy se od dřevostaveb liší hned v několika aspektech. V českém prostředí jsou zděné stavby brány jako tradiční způsob bydlení, který však může být nepatrně nákladnější a pomalejší na realizaci. Výhodou je menší náchylnost na problémy s vlhkostí, trvanlivost, ale i vyšší odolnost proti požárům. FND Stavby se zaměřuje především na kvalitní provedení a flexibilitu při stavbě svých zděných staveb.


Stop Tip: Při výběru stavební firmy vždy zvažte možnost najmutí si vlastního nezávislého stavebního dozoru. Pamatujte, že jak dřevostavby či zděné domy lze dělat dobře a špatně.
Výhody Nevýhody
Široký záběr Někdy vyšší cena
Kvalita
Spokojení zákazníci


Po útoku dřevostaveb na český trh se zákazníci čím dál častěji vrací zpět k domům z cihel a právě FND tento požadavek bezezbytku naplňuje. Více firem nabízejících zděné domy naleznete na stránce „recenze zděných domů“.

Náš však zajímá Vaše osobní zkušenost s FND stavby. Napište nám krátkou recenzi, podělte se o svůj názor Vaším komentářem. Vaše recenze ocení budoucí zákazníci FND, ale i lidé, kteří hledají developera pro svůj zděný dům.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen