Dřevostavby Atrium s.r.o. zkušenosti a recenze 2024Rodinné domy na klíč od společnosti Atrium patří ke stálici na českém trhu. Firma působí v ČR již od roku 1993 a nyní operuje i na Slovensku, Polsku či Rakousku. Montované dřevostavby od Atria jsou difuzně propustné (vodní páry tak mohou unikat i vnikat do stavby). Cena je však přiměřená kvalitě.

Dřevostavba Vela 115 od firmy Atrium s.r.o.
Dřevostavba Vela 115 od firmy Atrium s.r.o.

Ceník Atrium dřevostaveb se pohybuje od 3.100.000 Kč. V nabídce si můžete vybrat bungalovy i patrové rodinné domky. Atrium s.r.o. postavilo již přes 1000 staveb a kromě akčních slev nabízí i úpravy projektu zdarma.

Dřevostavby Atria jsou konstruovány difuzně propustné za pomoci jejich vlastní technologie s názvem DifuTech®. Montované domy Atrium jsou také členem prestižní Asociace montovaných domů.


Stop TIP: Před výběrem dřevostavby si nejdříve zajistěte financování. Budete-li potřebovat hypotéku, pomůžeme Vám ušetřit.Stop TIP: Zvažte najmutí si vlastního externího dozoru. Ten dohlédne na kvalitní provedení prací.


Výhody a nevýhody Atria:Výhody Nevýhody
Výborná kvalita Vysoká cena
Zavedená firma Menši flexibilita
Velké zkušenosti Občas menší důslednost
Pyšní se mnoha certifikacemi
Akční slevy a úpravy projektu zdarmaStop Tip: Zajímejte se, kdo Vám bude zařizovat veškerá povolení u úřadů, jeho jméno si vyhledejte a zjistěte si názory ostatních lidí. Dělníky na stavbě vždy kontrolujte, buďte aktivní a zajímejte se.


Nejoblíbenější domy

1. Vela Profi 96
2. Vela 115
3. Jubileum Profi 87

Plánujete-li stavět dřevostavbu, samotná výstavba s sebou nese jistá specifika, která je nutná vzít v úvahu. Stejně jako cihlová stavba, tak i dřevostavba má své výhody a nevýhody.

Ještě před tím, než oslovíte stavební firmu si zjistěte možnosti financování. Při vyplnění formuláře nahoře Vám srovnáme aktuální hypotéky na trhu.

Podělte se s námi o osobní zkušenosti s firmou Atrium v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen