Energy Domy zkušenosti a recenze 2024

Společnost Energy Domy s.r.o. na Českém trhu působí již od roku 1994 a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností se stavbou rodinných domů. Svoje stavby realizuje za pomocí systému Durisol a je výhradním dodavatelem tohoto stavebního materiálu od firmy Leier.

Dům od Energy Domy s.r.o.
Dům od Energy Domy s.r.o.

Firma nabízí především stavbu domů na klíč, které realizuje ze svého vlastního katalogu domů. Rodinné domky se liší od většiny konkurence především svým moderním vzhledem a dobrými tepelně izolačními vlastnostmi.

I když jsou Energy domy na trhu již dlouhou dobu, stále se jedná spíše o menší společnost, která se snaží stavět svědomitě. Nabízí stavbu moderních bungalovů, moderních domů i patrových domů a v případě zájmu Vám navrhne i vlastní dům na míru. Nejoblíbenější domy na klíč jsou Bomber, Dream a Diablo, avšak společnost nabízí širokou škálu nových projektů, které vypadají velmi nadčasově.


Stop Tip: Při výběru stavební firmy zvažte možnost najmutí vlastního nezávislého stavebního dozoru.
Výhody Nevýhody
Kvalitní nízkoenergetické technologie Menší počet stojících domů
Zavedená firma Na internetu těždé dohledat zkušenosti zákazníků
Moderní design Odpovídající cena


Tvárnice Durisol, ze kterých firma staví, jsou složeny ze tří složek: dřeva, betonu a izolace s tím, že dřevocementový obal odvádí vlhkost a dýchá. Tvárnice odvádí vlhkost tak dobře, že je možné je dokonce uspořádat a vyrobit z nich velké květináče pro Vaši zahradu. Domy od ED tak nejsou klasické dřevostavby a ani zděné stavby.

Tvárnice Durisol
Tvárnice Durisol

Máte-li se stavební firmou Energy Domy s.r.o. vlastní zkušenosti, podělte se s námi v diskuzi a napište svoji recenzi. Víte-li, že budete potřebovat hypotéku, informujte se ještě před výběrem stavební firmy o aktuální výši úroků. Vyplňte formulář a my se ozveme.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen