HP domy s.r.o. zkušenosti a recenze 2024HP domy je zavedená firma působící na trhu již od roku 2009, jež realizuje domy na klíč. Staví podobně jako AW domy především bungalovy ze dřeva či cihel, ale troufne si i na patrový rodinný dům. Za celou dobu firma postavila více jak 700 staveb v ČR.

Postavený dům od HP domy s.r.o.
Zděný bungalov od HP domy

Na co si dát pozor při stavbě?

Pečlivě si prostudujte projekt, jestli projekt obsahuje například hromosvod, přístup na půdu, držák na anténu či podlahy. Vždy si kontrolujte kvalitu provedení a jestli stavební firma plní ohlašovací povinnost u státních orgánů. Zákazníci si pochvalují vytápění Fenix.


Stop TIP: Ještě před výběrem stavební společnosti si zajistěte financování. Budete potřebovat hypotéku? Pomůžeme Vám s ní ušetřit.


Výhody a nevýhody HP Domy:Výhody Nevýhody
Dobré reference Nejlépe staví své HP 90
Kvalita provedení


Nejoblíbenější domy od HP:

1) HP 90
2) HP 110
3) HP 1181
4) HP 1174
5) HP 883
6) HP 963

HP domy staví domy na klíč po celé ČR. V katalogu můžete vybírat z velké nabídky. Firma však nabízí i prodej dokončených většinou řadových domů ze svých developerských projektů.

Ceny domů od HP začínají na 3.300.000 Kč za dřevostavbu bungalov, ovšem pokud víte, že budete potřebovat hypotéku, doporučujeme před výběrem stavební firmy nejdříve správně vybrat banku, která stavbu zafinancuje. Chcete-li si nechat srovnat aktuální nabídky hypotečních bank v Česku, vyplňte formulář nahoře.

Jaké máte zkušenosti s HP domy s.r.o. Vy? Podělte se s námi v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti
Jitka k HP domy s.r.o. zkušenosti a recenze 2024

Mají skvělé letáky! Vzorové domy vypadají taky skvěle! Zajímám se o kvalitu

Richard k HP domy s.r.o. zkušenosti a recenze 2024

Poptával jsem dům a zamítli mojí žádost, aniž by věděli, jaký dům, jaký materiál a hlavně v jaký datum či rok bych chtěl stavět. To není profesionální jednání, takže už jen z tohoto důvodu, je jednání firmy neseriózní a kdo ví, jak jedná, pokud se při stavbě vyskytne reálný problém

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen