Ener domy zkušenosti a recenze 2024Společnost Ener v Česku postavila již přes 450 domů a staví převážně v Čechách. Nabízí hlavně montované dřevostavby či cihlové domy na klíč. Ener domy s.r.o. si zakládá na kvalitě a rychlosti a oproti jiným stavebním firmám nabízí i něco navíc.

Interiér domu od solečnosti Ener
Bungalov od Ener domy

Oblíbené typové domy:
RD 102
RD 234


Stop Tip: Zkontrolujte si, jestli stavební firma nabízí své produkty s nebo bez DPH. To může podstatně změnit okolnosti. V případě Eneru jsou ceny bez 21% DPH.


Ener domy staví montované dřevostavby. Stěny vyrábí ve výrobní hale v Kolíně a následně je již smontované přiváží kamionem na stavbu. To ušetří mnoho času při stavbě a zaručí preciznost. Zděné domy od Eneru jsou realizovány porézním betonem Porfix a kvalitními úspornými materiály. Stavba cihlového domu si však vezme 8 měsíců. Pro střešní konstrukci Ener používá svoji vlastní značku WOODNER. Pro společnost není problém vyrobit bungalov či patrový rodinný domek.Výhody Nevýhody
Dobrá komunikace Malá firma
Úpravy projektu zdarma Méně referencí
Rychlost Používá pouze svoje prověřené postupy a neexperimentuje
Základová deska zdarma


Chcete-li stavět s Ener domy, důrazně doporučujeme si nejdříve zajistit financování v podobě hypotéky. Chcete-li srovnat hypoteční úvěry pro tento rok a pomoci vybrat ten nejvhodnější, vyplňte formulář nahoře.

Máte s firmou Ener domy s.r.o. nějaké zkušenosti? Napište prosím svoji recenzi do dizkuze dole. Budeme Vám za to velmi vděčni.


Diskuze a zkušenosti
Vojtěch k Ener domy zkušenosti a recenze 2024

Enerdomy doporučujeme všemi deseti. Už skoro rok se nám krásně bydlí, bez jakýchkoliv problému. Všechny podněty vždy ochotně vyřešeny. Nikdo navíc nemůže uvěřit, že nám zděný dům postavili do 9měsíců. Vždy perfektní komunikace a domluva, během stavby jsme se nemuseli o nic starat a vše běželo jako po másle. I během krize udržena krásná cena. Děkujeme ještě jednou

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen