Canaba domy recenze a zkušenosti 2021Stavební firma Canaba a.s. je na našem trhu více jak 30 let a za tu dobu postavila velké množství staveb. Rodinné domy od Canaby se vyznačují především unikátním stavebním postupem. Pokud stavbu s Canabou zvažujete, určitě si však zjistěte o firmě a použitých materiálech více.

Dům Chico od Canaba a.s.
Dům Chico od Canaba a.s.


Stop TIP: Před výběrem stavební firmy si vždy nejdříve zajistěte financování. Přemýšlíte-li o hypotéce, nechte si zdarma srovnat hypotéky od 12 velkých bank vyplněním formuláře nahoře.


Canaba patří mezi největší stavební firmy v Česku, jež nabízejí stavbu vzorových montovaných domů. Ty jsou stejně jako u společnosti DJT zhotoveny z betonových desek. Výhodou je rychlost a efektivita stavby. Na rozdíl například od dřevostaveb, které se též montují na místě, se betonová konstrukce vyznačuje odlišnými vlastnostmi. Beton je velmi trvanlivý, avšak může být za některých podmínek méně prodyšný. Vždy záleží na konkrétních parametrech a kvalitě stavby.


Stop TIP: U výběru kterékoliv stavební firmy zvažte najmutí vlastního nezávislého stavebního dozoru. Dům při převzetí důkladně zkontrolujte.Stop TIP: Vždy si zjistěte co je a co není součástí projektu. Například kamna, komín, plovoucí podlahy, či druhý balkon, byť je na obrázku vzorového domu, nemusí být součástí projektu a je nutné si je připlatit.


Canaba nabízí domy na klíč, které mají mnoho spokojených zákazníků, avšak u takto velké firmy existují i klienti nespokojení. Většinou se reklamace soustřeďují okolo vlhkosti, a proto je nutné se jako zákazník informovat o všech kladech, záporech a specifičnosti betonových staveb. Po dokončení stavby je omezenou dobu nutné velmi intenzivně větrat. Z betonu se efektivně staví bytové domy i luxusní hotely, avšak někteří lidé by nedali dopustit na běžnou zděnou stavbu.

K vytápění domů Canaba osobně doporučuji zvážit, jestli by nebylo lepší k vytápění domu využít namísto elektrického topení tepelné čerpadlo. Betonové domy je potřeba na začátku více větrat a vytápět, aby nedošlo ke vzniku plísní.

Výhody a nevýhody stavební firmy Canaba:Výhody Nevýhody
atraktivní cena materiál (betonové panely) může být za některých okolností náchylný na vlhkost
propracovaný design vzorových domů některé součásti domu, jenž se mohou zdát samozřejmé, nemusí být součástí projektu (např. plovoucí podlahy)
velká zkušená firma - 30 let na trhu nedělá dřevěné schody u patrových domů, pouze schody z dlažby
garance ceny domu
nízká cena projektu
rychlost a efektivita stavby


Nejoblíbenější domy od Canaby:

1) Chico
2) Uno
3) Romance
4) Ideál
5) Classic

Více recenzí na stavební firmy, které staví zděné stavby naleznete na stránce Recenze firem se zděnými stavbami. Máte s domy Canaba zkušenosti? Podělte se s námi svojí recenzí v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti
Karel k Canaba domy recenze a zkušenosti 2021

Důrazně nedoporučuji!Nezájem, nekomunikace, neserioznost, nedodržení termínů, nekvalitní práce!Vlastní zkušenost...

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

captcha

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen

Více o hypotékách naleznete v unikátní knize:


- Informace, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, vhodná pro poradce i klienty

- Financování 85-0-15 pro získání 100% hypotéky a mnoho dalšího

» Více informací o knize