Lucern domy zkušenosti a recenze 2024Pokud si chcete nechat postavit dřevostavbu na vysoké úrovni, tak právě Lucern stav s.r.o. může být ta správná volba. Společnmost staví jak nízkoenergetické montované bungalovy ze dřeva, tak moderní chaty. Zkušenosti s Lucernem jsou výborné, bydlení v jeho domech na klíč příjemné a designy velmi pěkné.

Dům Lucern 193
Dům Lucern 193

Domy Lucern jsou unikátní svým designem, kdy využívají zásady Feng Shui, které určují správné rozložení interiéru tak, aby se lidé v domě dobře cítili. Dopomáhá k tomu i použití kvalitních materiálů a vysoká profesionalita. Lucern se pyšní titulem Dřevostavba roku 2015, 2017 a 2022. Důvodů, proč stavět právě s Lucern je hned několik. Nechtějí zálohy předem, dodržují nejvyšší standardy a jsou členy Asociace dodavatelů montovaných domů a Centra pasivního domu.


Stop TIP: Před výběrem stavební společnosti si zajistěte financování. Budete-li potřebovat, pomůžeme Vám ušetřit.


Firma již postavila pěknou řádku staveb - přes 2000, avšak na internetu je těžké nalézt negativní recenzi. Nevýhodou je, že za vysoký základní standart si ovšem připlatíte. Bungalov od Lucern vás vyjde i nad 4 miliony korun. Firma staví jak difuzně otevřené, tak uzavřené dřevostavby na klíč. Může nabídnout i pasivní dům.Výhody Nevýhody
Velmi profesionální přístup Dražší domy
Moderní design Smlouvu nejde příliš měnit
Preciznost


Dřevěné bungalovy od Lucernu se vyznačují moderním provedením, rovnou střechou a použitím mnoha různých prvků po obvodu domu. Stavba tak doslova působí jako sídlo záporného hrdiny z akčního filmu. Nadčasové pojetí umožňuje splnění vysokých standardů na spokojené žití. Pokud se Vám domy Lucer zalíbily, vemte prosím v úvahu, že firma staví pouze v Praze a Středočeském kraji.

Nejoblíbenější dům:
LUCERN 193


Máte dobré či špatné zkušenosti s firmou Lucern? Podělte se s námi v diskuzi o svoji recenzi. Sháníte-li úvěr, kterým byste stavbu domu zafinancovali, vyplňte formulář nahoře a my se Vám pokusíme pomoci najít ten nejnižší úrok pro Váš případ.


Diskuze a zkušenosti
Jitka N k Lucern domy zkušenosti a recenze 2024

Dobrý den, taky by mě zajímaly zkušenosti s Lucern Domy. prosím nemáte někdo?

Petr k Lucern domy zkušenosti a recenze 2024

Firma Lucern je vysoce profesionální a spolehlivá společnost. Dlouhá řada realizovaných staveb a spokojených zákazníků je výmluvná. Já sám mám se společností jenom tu nejlepší zkušenost. Vždy reagují a mají opravdu profesionální tým. Pan jednatel je velmi seriozní a sympatický člověk. Společnost lze opravdu doporučit. Vyplatí se počkat - mají opravdu dostatek zakázek.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen