Lucern domy zkušenosti a recenze 2023Pokud si chcete nechat postavit dřevostavbu na vysoké úrovni, tak právě Lucern stav s.r.o. může být ta správná volba. Zkušenosti s Lucernem jsou výborné, bydlení v jeho domech na klíč příjemné a designy moderní.

Dům Lucern 193
Dům Lucern 193

Domy Lucern jsou unikátní svým designem, kdy využívají zásady Feng Shui, které určují správné rozložení interiéru tak, aby se lidé v domě dobře cítili. Dopomáhá k tomu i použití kvalitních materiálů a vysoká profesionalita. Lucern se pyšní titulem Dřevostavba roku 2015 a 2017.


Stop TIP: Před výběrem stavební společnosti si zajistěte financování. Budete-li potřebovat, pomůžeme Vám ušetřit.


Firma sice nepostavila tolik staveb - okolo 100, avšak na internetu nenajdete negativní recenzi. Nevýhodou však je, že za vysoký základní standart si připlatíte. Bungalov od Lucern vás vyjde i nad 4 miliony korun. Firma staví jak difuzně otevřené, tak uzavřené dřevostavby na klíč. Může nabídnout i pasivní dům.Výhody Nevýhody
Velmi profesionální přístup Dražší domy
Moderní design Smlouvu nejde příliš měnit
Preciznost


Dřevěné bungalovy od Lucernu se vyznačují moderním provedením, rovnou střechou a použitím mnoha různých prvků po obvodu domu. Stavba tak doslova působí jako sídlo záporného hrdiny z akčního filmu. Nadčasové pojetí umožňuje splnění vysokých standardů na spokojené žití. Pokud se Vám domy Lucer zalíbily, vemte prosím v úvahu, že firma staví pouze v Praze a Středočeském kraji.

Nejoblíbenější dům:
LUCERN 193


Máte dobré či špatné zkušenosti s firmou Lucern? Podělte se s námi v diskuzi o svoji recenzi. Sháníte-li úvěr, kterým byste stavbu domu zafinancovali, vyplňte formulář nahoře a my se Vám pokusíme pomoci najít ten nejnižší úrok pro Váš případ.


Diskuze a zkušenosti
Jitka N k Lucern domy zkušenosti a recenze 2023

Dobrý den, taky by mě zajímaly zkušenosti s Lucern Domy. prosím nemáte někdo?

Petr k Lucern domy zkušenosti a recenze 2023

Firma Lucern je vysoce profesionální a spolehlivá společnost. Dlouhá řada realizovaných staveb a spokojených zákazníků je výmluvná. Já sám mám se společností jenom tu nejlepší zkušenost. Vždy reagují a mají opravdu profesionální tým. Pan jednatel je velmi seriozní a sympatický člověk. Společnost lze opravdu doporučit. Vyplatí se počkat - mají opravdu dostatek zakázek.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

captcha

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen