AW domy s.r.o. zkušenosti a recenze 2024Firma AW Domy s.r.o. je menší než. např. RD Rýmařov, avšak zdravě vytížená firma se sídlem v Hradci Králové, jenž staví rodinné domy na klíč z různých materiálů - především zděné domy, avšak nabízí i dřevostavby. AW domy s.r.o. je zavedená firma s tradicí, která se každou zakázku snaží vyřídit osobním přístupem.

Postavený dům od AW domy
Rodinný dům ve Staré Boleslavi


Stop Pozor: Zjistěte si, jestli jsou součástí projektu i podlahy, vstup na půdu, držáky na anténu či hromosvod. Návrh projektu si důkladně prostudujte. Veškeré Vaše změny v něm musí být zohledněny.Stop TIP: Před výběrem AW Domy či jiné stavební společnosti si zajistěte financování. Budete potřebovat hypotéku? Pomůžeme Vám ušetřit.


Zkušenosti s AW domy jsou v drtivé většině pozitivní. Lidé si pochvalují korektní lidský přístup a příznivé ceny za rodinné domy. Firma nabízí nízkoenergetické, úsporné i klasické stavby z různých materiálů. Bungalovy i rodinné domy staví převážně v Čechách. Kromě rodinných domů na klíč nabízí i pomoc se získáním stavebního povolení, hrubou stavbu, rekonstrukci, projektové činnosti či dílčí řemeslnné práce.

Oblíbené domy:

Rodinný dům IDOL

Výhody a nevýhody AW domy:Výhody Nevýhody
Dobré reference Menší počet referencí
Osobní přístup Menší firma
Rozumná cena Používá pouze svoje prověřené postupy a neexperimentuje


Materiály rodinných domů:

- Porotherm
- Ytong
- cihly Ytong
- dřevo

Před výběrem stavební firmy si nejdříve zajistěte financování. Pokud nemáte peníze v hotovosti, rádi Vám srovnáme aktuální nabídku hypoték na trhu, když vyplníte formulář nahoře.

Jaké máte zkušenosti s AW domy Vy? Podělte se s námi prosím v diskuzi.


Diskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen