Sberbank hypotéka  

Sberbank hypotéka

Sberbank je ruská bankovní společnost, která kromě běžných účtů, životního pojištění a spoření nabízí i výhodné hypotéky. Sberbank na český trh vstoupila tím, že koupila bývalou Volksbank. Pobočy Volksbank jsou tedy nyní pobočkami Sberbank.


Produkty banky
Již neaktuální produkty

Pro srovnání vyplňte tento formulář a informujte se o hypotéce Sberbank u našeho profesionálního hypotečního specialisty.

Sberbank hypotéka je pro všechny, kteří chtějí zakoupit novou nemovitost, refinancovat stávající úvěr nebo shánějí neúčelovou hypotéku – americkou hypotéku. Tyto všechny produkty v rámci hypotéky Sberbank nabízí. Dále potom předhypoteční úvěr, konsolidaci půjček, investiční hypotéku.

Právě konsolidace od Sberbank je v Česku velmi oblíbená, neztratí se však ani výhodný spořící účet. Více oproduktech Sberbank naleznete i na stránkách sberbank.cz. Pobočky Sberbank jsou v každém velkém městě.

Chystáte se do pobočky Sberbank? Získáme Vám u Sberbank lepší podmínky. Vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat naším hypotečním specialistou.

Pobočky Sberbank:

Praha – Na příkopě 24, Karla Engliše 1, Na Pankráci 129
Brno – M-palác Holandská 6, Heršpická 5, Nákupní centrum Vaňkovka (poblíž Panská), Paackého třída 38 Ostrava – 28. října 41
Zlín – Štefánikova 5293

Sberbank je v České republice celkem mladá banka a hypotéka od této společnosti se stává stále více zavedenou. Máte-li zájem o srovnání 12 velkých hypotečních bank, vyplňte formulář nahoře, nechte se zdarma kontaktovat naším specialistou a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.


Hypoteční kalkulačka Sberbank

Hypoteční kalkulačka Sberbank

Diskuze a zkušenosti
KAREL k Sberbank hypotéka

Nemovitost dle realitní kanceláře je ve výši 2.8 mil Kč Vlastním byt,zahradu odhad cca 1.4 mil lze využít jako zástavu ,pro nákup jiné nemovitosti.Děkuji za informaci.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

captcha

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen

Více o hypotékách naleznete v unikátní knize:


- Informace, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, vhodná pro poradce i klienty

- Financování 85-0-15 pro získání 100% hypotéky a mnoho dalšího

» Více informací o knize