Dům jedním tahem recenze a zkušenosti 2024Dům jedním tahem (DJT) je zavedená více než 20 letá firma, která stejně jako Canaba nabízí stavbu tzv. „montovaných“ betonových domů. DJT využívá pro stavbu prefabrikované díly ze svého vlastního materiálu s názvem „LiaporBeton“ díky kterým je možné stavět i úsporné a nízkoenergetické domy.

Dům Afrodita/Ares od Dům jedním tahem
Dům Afrodita/Ares od DJT

Plánujete-li stavět s Dům jedním tahem či jen hledáte vhodnou stavební firmu pro stavbu svépomocí nebo chcete dodat dům na klíč, je vhodné si nejdříve zajistit financování. Rádi Vám s tím nezávisle pomůžeme, když vyplníte formulář nahoře.

Dům jedním tahem je oblíbená mimo jiné i u lidí, kteří chtějí bydlet co nejlevněji a jsou ochotni si stavbu zajistit i svépomocí — dokážou si najmout řemeslníky či si něco zařídit sami. DJT Vám dům postaví až do fáze hrubá stavba, k dokončení, ale i hotový dům na klíč.


Stop TIP: Stavba s DJT se může finančně vyplatit nejvíc, když si od firmy necháte udělat neuzavřenou hrubou stavbu, kde si základovou desku, okna, dveře a střechu zařídíte sami.


Dvoupatrové rodinné domy i bungalovy vyrábí Dům jedním tahem ze svého unikátního keramického LiaporBetonu. Domek je stavěn z prefabrikovaných betonových dílů, díky kterým ho lze velmi rychle a efektivně dokončit. Je však nutné mít na paměti, že betonové budovy mohou být v některých případech méně prodyšné narozdíl od cenově dražších cihlových domů. Na druhou stranu však nemusíte mít z betonových staveb strach. Velké bytovky či hotely se běžně z betonu staví. Doporučujeme však, abyste si o problematice zjistili co nejvíce.

Výhody a nevýhody stavební firmy Dům jedním tahem:Výhody Nevýhody
Zavedená firma Trochu dražší domy na klíč
Projekt zdarma
Kvalitní a výhodná hrubá stavba
Pevná cena
Rychlost provedení


DJT má mnoho spokojených zákazníků především z komunity stavebníků svépomocí, kteří se rádi podělí o své reference. Nespokojení zákazníci se u Domu jedním tahem vyskytují zřídka. Jaké máte s Dům jedním tahem zkušenosti Vy? Podělte se s námi o svoji recenzi.


Diskuze a zkušenosti
EmX k Dům jedním tahem recenze a zkušenosti 2024

pozor na beton, protoze muze byt neprodysny. hoteli se sice stavi z betonu ale horni patra jsou z cihel. vzdy se zajimejte jestli jej dm z cihel

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen