Dům jedním tahem recenze a zkušenosti 2023Dům jedním tahem (DJT) je zavedená více než 20 letá firma, která stejně jako Canaba nabízí stavbu tzv. „montovaných“ betonových domů. DJT využívá pro stavbu prefabrikované díly ze svého vlastního materiálu s názvem „LiaporBeton“ díky kterým je možné stavět i úsporné a nízkoenergetické domy.

Dům Afrodita/Ares od Dům jedním tahem
Dům Afrodita/Ares od DJT

Plánujete-li stavět s Dům jedním tahem či jen hledáte vhodnou stavební firmu pro stavbu svépomocí nebo chcete dodat dům na klíč, je vhodné si nejdříve zajistit financování. Rádi Vám s tím nezávisle pomůžeme, když vyplníte formulář nahoře<úa>.

Dům jedním tahem je oblíbená především u lidí, kteří chtějí bydlet co nejlevněji a jsou ochotni si stavbu zajistit i svépomocí — dokážou si najmout řemeslníky či si něco zařídit sami. DJT Vám dům postaví až do fáze hrubá stavba, k dokončení, ale i hotový dům na klíč.


Stop TIP: Stavba s DJT se může finančně vyplatit nejvíc, když si od firmy necháte udělat neuzavřenou hrubou stavbu, kde si základovou desku, okna, dveře a střechu zařídíte sami.


Výhody a nevýhody stavební firmy Dům jedním tahem:Výhody Nevýhody
Zavedená firma Trochu dražší domy na klíč
Projekt zdarma
Kvalitní a výhodná hrubá stavba
Pevná cena
Rychlost provedení


DJT má mnoho spokojených zákazníků především z komunity stavebníků svépomocí, kteří se rádi podělí o své reference. Nespokojení zákazníci se u Domu jedním tahem vyskytují zřídka. Jaké máte s Dům jedním tahem zkušenosti Vy? Podělte se s námi o svoji recenzi.


Diskuze a zkušenosti
EmX k Dům jedním tahem recenze a zkušenosti 2023

pozor na beton, protoze muze byt neprodysny. hoteli se sice stavi z betonu ale horni patra jsou z cihel. vzdy se zajimejte jestli jej dm z cihel

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen