Banka Creditas hypotéka  

Banka Creditas recenze a srovnání

Banka Creditas je relativně nová česká banka, která má stejné vlastníky jako Max banka. Narozdíl od Max banky však nabízí i hypotéky. A ne jen tak ledajaké. Banka vznikla ze záložny Creditas, avšak nyní se zaměřuje na komplexní bankovní služby. I když má české vlastníky, sídlo má v Nizozemí.


Produkty banky

Hypotéka od Banky Creditas se od konkurence liší především nízkou úrokovou sazbou a nadstandardními podmínkami. Přesnou úrokovou sazbu můžete zjistit online a ta bude platit 30 dnů až do doby než navštívíte pobočku. Umožňuje též mimořádně splatit úvěr bez poplatků. Velmi výhodná je možnost zažádat o peníze navíc k hypotéce, které můžete použít na libovolné účely.

Výhodou banky Creditas je fakt, že dokáže řešit i nestandardní typy klientů a dokáže se v lecčem přizpůsobit. Samozřejmostí je aplikace na internetové bankovnictví do mobilu. Hypotéku Creditas získají i lidé, kteří vydělávají v zahraniční měně (Euro, Americký dolar, Britská libra apod.).

Banka Creditas však nenabízí pouze hypoteční úvěry. Nejoblíbenějším produktem je spořící účet, který stejně jako spřízněná Max banka nabízí s velmi atraktivním úročením. Nabízí však i termínované vklady, účty pro občany i podnikatele či investování do dluhopisů a podílových fondů. My se však zabýváme hypotékami a můžeme potvrdit, že tento produkt Creditas svým klientům úspěšně nabízí, protože zkušenosti s touto bankou jsou u klientů velmi dobré.

Pobočky banky Creditas

Praha - Lazarská 6 nebo Karla Engliše 1
Brno - Náměstí Svobody 23
Ostrava - 28. října 65
Plzeň - Anglické nábřeží 12
Olomouc - třída Svobody 12
Třebíč - Hasskova 12
Chotěboř - Krále Jana 1713
Pardubice - 17. listopadu 203
Zlín - třída Tomáše Bati 1547
České Budějovice - Lannova třída 41

Jaké máte s Bankou Creditas zkušenosti Vy? Budeme rádi za Vaše recenze.

Hypoteční kalkulačka Banky Creditas

Hypoteční kalkulačka Banka CreditasDiskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen