Sberbank hypotéka  

Sberbank hypotéka

POZOR: Sberbank již na našem trhu nepůsobí. Úvěry převzala Česká spořitelna

Sberbank je ruská bankovní společnost, která kromě běžných účtů, životního pojištění a spoření v Česku nabízela i výhodné hypotéky. Sberbank na český trh vstoupila tím, že koupila bývalou Volksbank. Pobočky Volksbank tak byly pobočkami Sberbank.Již neaktuální produkty

Pro srovnání vyplňte tento formulář a informujte se o hypotéce u našeho profesionálního hypotečního specialisty.

Sberbank hypotéka byla pro všechny, kteří chtěli zakoupit novou nemovitost, refinancovat stávající úvěr nebo sháněli neúčelovou hypotéku – americkou hypotéku. Tyto všechny produkty v rámci hypotéky Sberbank nabízela. Dále potom předhypoteční úvěr, konsolidaci půjček, investiční hypotéku.

Právě konsolidace od Sberbank byla v Česku velmi oblíbená, nabízel se však i výhodný spořící účet. Pobočky Sberbank byly v každém velkém městě.

Bývalé pobočky Sberbank:

Praha – Na příkopě 24, Karla Engliše 1, Na Pankráci 129
Brno – M-palác Holandská 6, Heršpická 5, Nákupní centrum Vaňkovka (poblíž Panská), Paackého třída 38 Ostrava – 28. října 41
Zlín – Štefánikova 5293

Sberbank byla v České republice mladá banka a hypotéka od této společnosti se stávala stále více zavedenou. Máte-li zájem o srovnání 12 velkých hypotečních bank, vyplňte formulář nahoře, nechte se zdarma kontaktovat naším specialistou a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.


Hypoteční kalkulačka Sberbank

Hypoteční kalkulačka Sberbank

Diskuze a zkušenosti
KAREL k Sberbank hypotéka

Nemovitost dle realitní kanceláře je ve výši 2.8 mil Kč Vlastním byt,zahradu odhad cca 1.4 mil lze využít jako zástavu ,pro nákup jiné nemovitosti.Děkuji za informaci.

Václav k Sberbank hypotéka

Karel: Dobrý den, pro výpočet úrokové sazby prosím vyplňte formulář nahoře a ozve se Vám kvalifikovaný hypoteční specialista, který Vám pomůže najít nabídku.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen