Sberbank hypotéka  

Sberbank hypotéka

POZOR: Sberbank již na našem trhu nepůsobí. Úvěry převzala Česká spořitelna

Sberbank je ruská bankovní společnost, která kromě běžných účtů, životního pojištění a spoření v Česku nabízela i výhodné hypotéky. Sberbank na český trh vstoupila tím, že koupila bývalou Volksbank. Pobočky Volksbank tak byly pobočkami Sberbank.Již neaktuální produkty

Pro srovnání vyplňte tento formulář a informujte se o hypotéce u našeho profesionálního hypotečního specialisty.

Sberbank hypotéka byla pro všechny, kteří chtěli zakoupit novou nemovitost, refinancovat stávající úvěr nebo sháněli neúčelovou hypotéku – americkou hypotéku. Tyto všechny produkty v rámci hypotéky Sberbank nabízela. Dále potom předhypoteční úvěr, konsolidaci půjček, investiční hypotéku.

Právě konsolidace od Sberbank byla v Česku velmi oblíbená, nabízel se však i výhodný spořící účet. Pobočky Sberbank byly v každém velkém městě.

Bývalé pobočky Sberbank:

Praha – Na příkopě 24, Karla Engliše 1, Na Pankráci 129
Brno – M-palác Holandská 6, Heršpická 5, Nákupní centrum Vaňkovka (poblíž Panská), Paackého třída 38 Ostrava – 28. října 41
Zlín – Štefánikova 5293

Sberbank byla v České republice mladá banka a hypotéka od této společnosti se stávala stále více zavedenou. Máte-li zájem o srovnání 12 velkých hypotečních bank, vyplňte formulář nahoře, nechte se zdarma kontaktovat naším specialistou a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.


Hypoteční kalkulačka Sberbank

Hypoteční kalkulačka Sberbank

Diskuze a zkušenosti
KAREL k Sberbank hypotéka

Nemovitost dle realitní kanceláře je ve výši 2.8 mil Kč Vlastním byt,zahradu odhad cca 1.4 mil lze využít jako zástavu ,pro nákup jiné nemovitosti.Děkuji za informaci.

Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen