Modrá pyramida hypotéka  

Modrá pyramida hypotéka srovnání

Modrá pyramida je zavedená dříve stavební spořitelna a dnes již bankovní společnost, která nabízí nepřeberné množství finančních produktů. Její stavební spoření je dnes v pozadí a nabízí úvěry na bydlení, hypotéky či pojištění. Modrou pyramidu založila Komerční Banka a i dnes je jejím 100 % vlastníkem. Modrá pyramida si zakládá na nadstandardních službách a vazbě finančního poradce na klienta. Díky tomu získala i mnoho ocenění a nastavila laťku finančních produktů k bydlení velmi vysoko.


Produkty banky

Modrá pyramida není pouze stavební spořitelnou, která byla založena již v roce 1993, ale mohutnou institucí, která nabízí spoření, životní pojištění a pojištění majetku či automobilu. Nabízí však i běžné bankovní účty, investování, osobní půjčky, úvěry na bydlení či americkou hypotéku. I když se jedná o dceřinou firmu Komerční banky, tak mnoho produktů, které nabízí jsou unikátní — některé sdílí s KB.

Modrá pyramida za svoji dlouholetou existenci obsloužila téměř půl milionu klientů, kterým pomohla k bydlení s obratem přes 200 miliard Kč. Po celé republice má více jak 200 poboček a neuvěřitelných 700 poradců. Síť zastoupení je tedy velmi hustá, a proto pobočku „Modré“ naleznete téměř na každém rohu.

Znamenité jsou úvěry na bydlení, které Modrá pyramida nabízí. Ať už se jedná o rychloúvěr na rekonstrukci či nákup vybavení bytu, či hypoúvěr pro nákup nemovitosti, refinancování s výhodnou úrokovou sazbou nebo hypotéku na bydlení od Komerční banky, vždy svým klientům vychází vstříc profesionálním 1:1 přístupem. Možná i proto se banka spíše brání sjednávání úvěrů online a spoléhá na svoji síť poboček.

Máte-li zájem o hypotéku či hypoúvěr od Modré pyramidy, tak vyplňte formulář nahoře a my Vám pomůžeme se sjednáním. Nabízíme i komplexní srovnání hypoték na českém trhu tak, abyste vybrali to nejvýhodnější řešení.

Nejlepší pobočky Modré pyramidy

Praha — A. Staška 2027/77
Brno — Kozí 4
Plzeň — Smetanovy sady 11
Olomouc — Horní náměstí 204/13
Kladno —Komenského 3327/1
České Budějovice — Pražská třída 9
Liberec Ostrava —Masarykovo nám. 52/32
Hradec Králové — Švehlova
Zlín — Náměstí Míru 463
Chomutov —28. října

Seznam je vytvořen na základě hodnocení jednotlivých poboček zákazníky.

Modrá pyramida zkušenosti

Máte nějaké zkušenosti s Modrou pyramidou a jejími produkty? Ať už kladné či záporné, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte v komentářích, kde naleznete recenze ostatních zákazníků Modré pyramidy od Komerční banky.

Hypoteční kalkulačka Modré pyramidy

Hypoteční kalkulačka Modré pyramidyDiskuze a zkušenosti
Napište svůj názor či zkušenosti

Sem prosím pište své zkušenosti, recenze a diskutujte. Pro dotaz ohledně hypoték vyplňte formulář nahoře.


Nebude zveřejněn

X
Mimo jiné spolupracujeme i s těmito hypotečními bankami
  • ČSOB
  • Unicredit Bank
  • Komerční banka
  • Moneta
  • Česká Spořitelna
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen