Hypotéka Komerční banky KB  

Hypotéka Komerční banky KB

Komerční banka kromě bankovních služeb nabízí i hypotéku. Konkrétně dva typy hypotéky, které se od sebe více či méně liší. Hypotéka Komerční banka je produkt, který své zákazníky jistě nezklame. Poskytuje jistotu a stabilitu velké banky v pozadí. Úrokové sazby přitom zůstávají nízko.


Produkty banky

Vlastnosti hypotéky Komerční banky

Hypotéka od Komerčky má mnoho vlastností. Jednou z nich je možnost poskytnutí 100 % částky na nemovitost. Novinkou je možnost ocenění Vaší nemovitosti zdarma.

Hypotéku lze použít na koupi, výstavbu, rekonstrukci nemovitosti (dům, byt, chata, družstevní byt, garáž apod.), ale také na vypořádání dědictví, konsolidaci nájemného a další výdaje. Minimální výše hypotečního úvěru je 200.000 Kč, maximální hranice není.

Flexibilní hypotéka Komerční banky

Hypotéka určená pro ty, kteří chtějí mít maximálně pružný úvěr, který bude kopírovat jejich momentální potřeby. Tato hypotéka nabízí možnost odložení začátku splácení až o 1 rok. V průběhu splácení je možné jednorázově snížit výši splátky o 50 %. Klient takovouto službu využije především v momentální platební tísni. Flexibilní úvěr KB dokonce umožňuje odložení splátek až o tři měsíce v průběhu splácení hypotéky.

Hypotéka 2 v 1

Naproti tomu Hypotéka „dva v jednom“ od Komerční banky je typ americké hypotéky – není nutné použít peníze pouze na náklady spojené s nákupem či stavbou nemovitosti. Peníze je možné využít na nákup vybavení domácnosti. Je však nutné vždy ručit nemovitostí ve vlastnictví a peníze půjčené bankou musí být použity na nákup zboží, které souvisí s bydlením (nábytek, elektronika apod.).

KB banka nabízí sjednání hypotéky na jedné ze svých poboček. Sjednání úvěru online bohužel není možné. Pobočky naleznete ve všech větších městech České republiky – Praha (Dlouhá 34), Brno (Náměstí Svobody 21), Ostrava (Náměstí Václava Vacka 1), Olomouc (1. máje 1a), Plzeň (Goethova 1). Pokud však chcete hypotéku KB sjednat na místě, které se hodí Vám, vyplňte náš formulář nahoře. Jako bonus získáte zdarma nezávazné srovnání hypotečních produktů na českém trhu (12 velkých hypotečních bank).

Více informací o hypotékách naleznete v naší knize:


- Tipy ze zákulisí, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

- Financování 85-0-15 pro získání jinak drahé 100% hypotéky

» Více informací o knize


Nezávazné srovnání hypoték pro rok 2018


- po vyplnění formuláře Váš kontakt předáme hypotečnímu specialistovi,

- naši specialisté pro celou ČR patří do 5% nejlepších ve svém oboru,

- specialista s Vámi hypotéku vyřídí i bez nutnosti schůzky a pokusí se sjednat bonus

Kontaktujte nás

Zkušenosti našich klientů

Reference zákazníků

I když byl náš případ složitý kvůli manželově příjmu, tak byla díky Vaší obětavosti hypotéka schválena a my získali výbornou sazbu.

Reference zákazníků

Maximální spokojenost. Úroková sazba u nové hypotéky velmi nízká a za to jsem vděčný!

Reference zákazníků

Všechno dopadlo skvěle a my bydlíme ve svém. Nikdo nám nenabídl tak nízké úroky jako pan H.

Další reference od klientů »


Srovnání hypoték Komerční banky

Pokud chcete získat přesný výpočet hypotéky od Komerční banky pro rok 2018 a 2019, vyplňte náš formulář nahoře a nechte se kontaktovat naším profesionálním hypotečním poradcem, který Vám výpočet zařídí online.

Komerční banka pobočky

Komerční banka Praha – Václavské náměstí 24, Praha
Komerční banka Brno – Náměstí Svobody 21, Brno
Komerční banka Ostrava – Nádražní 12, Ostrava
Komerční banka Plzeň – Goethova 1, Plzeň
Komerční banka Liberec – ulice 5. Května 2, Liberec
Komerční banka Olomouc – Litovelská 26, Olomouc


Hypoteční kalkulačka Komerční banky

Hypoteční kalkulačka Komerční banka

Diskuze a zkušenosti
anna k Hypotéka Komerční banky KB

Clanek moc nepomoh nevidim telefoni cislo na k.b.pobocku namesti svobody brno(mozna zrakovy problem) Dekuji za odpoved Anna kumpostova

Václav k Hypotéka Komerční banky KB

Dobrý den, telefonní číslo na pobočku komerční banky v Brně na náměstí Svobody je: 955 583 111 nebo 800 521 521

Andrea k Hypotéka Komerční banky KB

Dobrý den, Ráda bych Vás o něco požádala, jakožto specialistu na českém trhu v oblasti hypoték. Dělám do školy seminární práci a chci Vás požádat o pomoc, jestli by to prosím bylo možné. Jde mi o to, že dělám srovnání hypotečních úvěrů v ČR u 3-5 vybraných bank. Prosím můžete mi udělat modelovou situaci pro konkrétní požadavek, prosím? Získání hypotečního úvěru. - Žena 29 let, bezdětná, smlouva na dobu neurčitou, nemá žádné závazky u bank ani institucí. - Čistý příjem 25 tisíc - Doba splácení max 25 let - Požaduje půjčku na koupi bytu v OV (kupní cena 1 milion) + jeho rekonstrukci (100 tisíc). - Ručení bude bytem otce, oceněná cena je 1,5 milionu - Slečna do koupě bytu nechce vložit ani korunu z vydělaných peněz Prosím Vás, jestli mi můžete napsat i podrobný postup, harmonogram čerpání, jaké jsou možnosti. Co je potřeba doložit za dokumenty. Jaká bude výše splátek a jaký je prosím výpočet. Poplatky spojené s pořízením úvěru. Předem Vám moc děkuji za laskavost a vstřícnost! Je prosím možné udělat mi modelové situace u různých bank, a jestli by jste mi doporučil jednu, kde by to bylo nejvýhodnější prosím? Vím, že asi máte hodně práci, ale budu moc vděčná, když se mojí žádostí bude chvíli zaobírat. Moc Vám děkuji a Vážím si Vašeho času Přeji hezký den

Napište svůj názor či zkušenosti s hypotékou

Toto je diskuze a zkušenosti, pro radu použijte online poradnu .


Nebude zveřejněn

captcha

X
Spolupracujeme s hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • mBank
  • Raiffeisen

Více o hypotékách naleznete v unikátní knize:


- Informace, které vám ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- nezávislá a nestranná, vhodná pro poradce i klienty

- Financování 85-0-15 pro získání 100% hypotéky a mnoho dalšího

» Více informací o knize


Kniha o hypotékách