E-kniha: Hypotéka 2016 - doplněno a aktualizováno (PDF) Autor: Mgr. Václav Papoušek

Pokud se Vám kniha nebude líbit, vrátíme Vám peníze.
Okamžitě po připsání částky Vám pošleme
e-book na e-mail


Obchodní podmínky
Podpora:

způsoby platby s Gopay (Visa, ePlatby, Mojeplatbam Peníze, Fio banka, Ge Money, Volksbank, bankovní převod)

E-kniha: Hypotéka 2016 - Mgr. Václav Papoušek PDF, MOBI

- ušetřete na hypotéce 20%

- 90 stran, tipy a triky ze zákulisí hypoték

- vhodná pro klienty, ale i finanční poradce

- nestranná a nezávislá kniha

- Financování 85-0-15 a trik na 100% hypotéku


PDFUkázky z knihy

Ukázky z knihy

PDFObsah knihy (PDF)     PDFUkázka 1 (PDF)     PDFUkázka 2 (PDF)

Garance vrácení 100% peněz

Knize natolik věřím, že pokud nebudete s knížkou spokojeni a nepřinese Vám nic nového, tak Vám do 14 dnů od zakoupení bez otázek vrátím 100% ceny. Co na to říkáte?

BONUS ke knize ZDARMA

Nejzapeklitější otázky klientů hypoték, které dorazily do naší poradny a odpovědi na ně. Pochopte hypotéku lépe díky problémům, které řeší klienti.

Co o ní říkají čtenáři

"Jsem Hypoteční a Úvěrový specialista prakticky od začátku Hypotečního trhu v České republice. Z toho důvodu jsem dlouho váhal, zda investovat do objednání Vaší publikace, protože po tak dlouhé praxi má člověk pocit, že už všechno zná a že se nic nového nemůže naučit.

Omyl. Po přečtení Vaší publikace jsem moji objednávku publikace nelitoval - především z jednoho důvodu. Vaše publikace není pouhou teorií, kterou si kdokoliv může kdekoliv najít. Vaše publikace obsahuje především praktické a aktuální informace a zkušenosti ze současného hypotečního světa, což je pro aktivní hypoteční odborníky značným přínosem.

Takže ještě jednou. Vaši publikaci může všem hypotečním odborníkům doporučit."
Ing. Milan Jamrich
 
"S knihou jsem přišel do styku přes manželku, která ji nalezla; je to povedená příručka, jak se orientovat v hypotékách a není ji co vytknout; rád ji doporučím dále. Děkuji"
Ivo"Kniha mi udělala obrovskou radost, jelikož jsem přesně takové informace o tom, co nás čeká, hledala a nenacházela. Ebook je stručný, jednoduchý a k věci. Žádné povídačky okolo."
Anna Marešová, Plzeň"Dobrá kniha. Děkuji"
jméno neuvedeno
 
"Naprosto perfektní. Přečetla jsem ji jedním dechem. Moc pomohla. Kéž bych o ní věděla dříve."
Libuše Stuchlíková, XX

"Tuto knihu jsem si objednal byť nejsem velkým zastáncem elektronického věku a rád držím pravou knihu v ruce. ... i tak jsem ji však koupil, přečetl a jsem spokojen."
Pavel K., 41

"O hypotékách se mluví dnes a denně. Letáky vám cpou i do poštovní schránky, proto je dobré si utřídit informace.Přečetla jsem si tuto knihu a zorientovala jsem se. Doporučuji ji i Vám !"
Hana Klašková 30"Vaši knihu jsem začal číst s obavami, že se nic nového nedozvím, to se však hned po několika přečtených stránkách změnilo. Hypotéku sice již mám, ale chtěl jsem se v této oblasti vzdělat mimo to, co nám řekli v bance a to se mi i splnilo. Velmi mi přišly vhod především kapitoly o tom, jak dostat z mých současných financí maximum, Financování 80 na 20, ale také jak ušetřit a až následně žádat o hypotéku. Vaše souhrnná příručka o tom, jak refinancovat je taky výborná a trik jak obejít záznam v SOLUSU mě pobavil."
jméno neuvedeno
 
"Kniha mě dala množství užitečných informací, které bych doporučil znát každému, kdo o hypotéce uvažuje. Vyzdvihl bych především kapitolu zabývající se nekalými praktikami některých finančních poradců."
Jaromír Vaněk 37"DOPORUČUJI DÁLE, DĚKUJI."
Alžběta K., 34

"Jelikož jsem již dlouho o hypotéce uvažovala, rozhodla jsem se pro koupi této knihy. Líbí se mi, jak text bourá mnohé zažité mýty, které kolem hypoték kolují. I když se nakonec hypotéce naštěstí vyhnu, nákupu knihy rozhodně nelituju."
Adéla Macalová XX"S manželem přemýšlýme o stavbě domu na hypotéku a tato krátká avšak hutná kniha přišla vhod. Na příští týden plánujeme mini konkurz na poradce, už máme vytipované a hypotéku od Hypoteční banky vybereme nejspíš. Děkuji za dobrou knížku."
Jana Bortolussi, 27


O čem kniha je

Kniha pojednává o hypotečním úvěru z úhlu, který ještě neznáte. Naučí vás chápat hypotéku, aniž byste se museli cokoliv složitě učit. Autor není finančním poradcem ani bankéřem, ale jelikož se v oblasti hypoték pohybuje již mnoho let a úzce spolupracuje s nejlepšími hypotečními specialisty v ČR, tak mu nemohlo uniknout, jak trh s hypotékami v ČR funguje - kde může klient ušetřit a jaké triky finanční poradci a banky používají, aby získali co nejvyšší provize.

Kniha je vhodná pro lidi, kteří přemýšlejí o hypotéce, pro ty, kteří již hypotéku mají, ale i samotné finanční poradce. Knížka je určena pro širokou veřejnost, znalosti obsažené v ní by neměly chybět nikomu.

Příliš vysoká cena?

Přijde vám akční cena 240 Kč za elektronickou knihu mnoho? Tato kniha vám zaručeně ušetří více než 240 Kč. Ušetříte s ní až desetitisíce! Obsahuje léta sbírané know-how ze zákulisí hypoték, které nepouštím s lehkým pocitem. Navíc je psaná čtivou formou, takže s ní nebudete mít problém. Není snadnější cesta, jak do hypotéky proniknout.

Formát e-knihy

Kniha není tištěná, ale snažili jsme se Vám vyjít maximálně vstříc s elektronickou kompatibilitou. Knihu dostanete ke stažení ve formátu PDF a MOBI. Publikace je kompatibilní i se zařízeními Amazon Kindle.

» Koupit knihu

Obchodní podmínky


Získeje ZDARMA nezávazné srovnání hypoték

Spolupracujeme s hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • LBBW
  • Raiffeisen

* Tento úrok nabízí UniCredit bank u své hypotéky s LTV 85% a 3, 5, 7, 10 letým fixačním obdobím. Úrokové sazby jsou velmi individuální a odvíjejí se od konkrétního případu každého klienta. Pokud chcete znát přesnou úrokovou sazbu pro Váš případ, vyplňte formulář a nechte si srovnat hypotéky naším profesionálním hypotečním poradcem. Ten Vám pomůže zdarma a bez nutnosti schůzky.

Informace o hypotékách vám zprostředkovává portál HypotecniSpecialista.cz. Veškeré informace poskytnuté na této webové stránce návštěvníka k ničemu nezavazují. Obsah i způsob vyhotovení prezentace je majetkem portálu HypotecniSpecialista.cz.

Velmi vhodným produktem k hypotéce je životní pojištění. Vyzkoušejte naši druhou stránku - zPojisteni.cz - a nechte si zdarma srovnat životní pojištění pro rok 2016.

Máte pocit, že platíte mnoho za váš mobilní paušál? Ušetřete a vyzkoušejete naši partnerskou stránku Kalkulačka tarifů mobilních operátorů T-mobile, O2 a Vodafone. Najdeme vám nejlevnější tarif a vybíráme i z neveřejných nabídek.