Americká hypotéka 2016

Americká hypotéka je speciálním typem hypotéky, kdy je možné si peníze půjčit doslova na cokoliv. Nemusí se jednat o nákup či rekonstrukci nemovitosti. Můžete si půjčit například na nové auto.

Vždy je však nutno, aby měl žadatel americké hypotéky ve vlastnictví nemovitost na území ČR, kterou může ručit (byt či rodinný dům zapsaný v katastru nemovitostí). Výše úvěru u americké hypotéky je z pravidla výhodnější než u běžných spotřebitelských úvěrů.

Opravdu ji potřebujete?

Americká hypotéka je úvěr, kdy dáváte do zástavy nemovitost a za půjčené peníze si můžete koupit cokoliv. Úrok je sice nižší, ale buďte vždy opatrní a nepůjčujte si na věci, které nutně nepotřebujete. Při výběru toho, kdo vám půjčí, se prosím chovejte maximálně obezřetně, abyste neskončili jako mnoho nešťastných lidí, kteří si půjčili třeba na novou televizi a pak přišli o dům, když nedokázali splácet podvodně vysoké úroky. Pokud úvěr nezbytně potřebujete a máte zájem o prověřené americké bankovní hypotéky, vyplňte formulář a klikněte na tlačítko "Získat srovnání". Náš specialista na hypotéky vás kontaktuje a pokusí se vám najít co možná nejlevnější americkou hypotéku.

Americké hypotéky srovnání:

Seznam bank nabízejících americkou hypotéku s 5 letou fixací s roční úrokovou sazbou v %.


Česká spořitelna
Americká hypotéka
ČSOB
Americká hypotéka, 7,69%
Hypoteční banka
Americká hypotéka, 7,69%
Unicredit bank
Neúčelová hypotéka, 3,95%
Wüstenrot
Hypotéka na cokoliv, 5,79%
Sberbank (bývalá Volksbank)
Americká hypotéka
Oberbank
FlexiHypotéka
Raiffeisenbank
Americká hypotéka Univerzál
Fio banka
Americká hypotéka
GE Money Bank
Americká hypotéka, 4,89%


Více informací o hypotékách naleznete v naší knize:


- Ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- Vhodná pro klienty i finanční poradce, aktuální pro rok 2015

- Chytré financování 85-0-15 pro snížení úroků hypotéky

- Nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

» Více informací

Nezávazné srovnání hypoték pro rok 2015

- po vyplnění formuláře Váš kontakt předáme hypotečnímu specialistovi,

- naši specialisté pro celou ČR patří do 5% nejlepších ve svém oboru,

- specialista s Vámi hypotéku vyřídí i bez nutnosti schůzky a pokusí se sjednat bonus

Kontaktujte nás
Zákaznická podpora

online poradna

Zkušenosti našich klientů

Reference zákazníků

I když byl náš případ složitý kvůli manželově příjmu, tak byla díky Vaší obětavosti hypotéka schválena a my získali výbornou sazbu.

Reference zákazníků

Maximální spokojenost. Úroková sazba u nové hypotéky velmi nízká a za to jsem vděčný!

Reference zákazníků

Všechno dopadlo skvěle a my bydlíme ve svém. Nikdo nám nenabídl tak nízké úroky jako pan H.

Další reference od klientů »


Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Speciálním typem americké hypotéky je možnost, kdy půjčující po klientovi nežádá doklady o jeho měsíčním příjmu. Doklady k vlastnictví nemovitosti jsou však stále potřeba. Tento typ úvěru nabízí hojně nebankovní společnosti. Pokud však nechcete riskovat, doporučujeme se domluvit s bankou a příjem doložit. Americkou hypotéku s doložením příjmů nabízíme od 7 velkých českých bank.

Americká hypotéka České spořitelny

Jedna z neoblíbenějších amerických hypoték nabízí bankovní instituce – Česká spořitelna. Americká hypotéka České spořitelny mimo jiné své produkty nabízí i americkou hypotéku.

Konkrétně dva typy:

1) Americká hypotéka spotřebitelská
2) Americká hypotéka hotovostní

Rozdíl mezi těmito dvěma produkty není v úrokové sazbě ale pouze ve způsobu, jak jsou peníze vyplaceny. Hotově nebo na spotřebitelský účet.

Americká hypotéka kalkulačka

Kalkulačka zde.

Výpočet americké hypotéky funguje stejně jako výpočet běžné hypotéky. Pokud si chcete nechat vypočítat výši splátek americké hypotéky, můžete využít naši hypoteční kalkulačku. Pokud chcete přesnější srovnání, nechte se kontaktovat našim specialistou vyplněním formuláře nahoře.

Pokud máte zájem získat úvěr a můžete ručit nemovitostí, vyplňte formulář nahoře a nechte se kontaktovat naším profesionálním hypotečním specialistou. Ten Vám pomůže zdarma, nezávazně a bez nutnosti schůzky.


^ Získat nezávazné srovnání hypoték zdarma (kontakt)

Diskuze a zkušenosti
8ička k Americká hypotéka

Dobrý den, americkou hypotéku silně nedoporučuji. Kvůli ní jsme se velmi zadlužili a naprosto zbytečně. Lepší je si nekupovat nesmysly, které člověk nepotřebuje. Budete více šťastní""!!

Jindra k Americká hypotéka

Chtěla bych si pořídit půjčku, ale váhám. mám to zkusit?

Napište svůj názor či zkušenosti s hypotékou

Toto je diskuze a zkušenosti, pro radu použijte online poradnu.


Nebude zveřejněn

captcha

Spolupracujeme s hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • LBBW
  • Raiffeisen

* Tento úrok nabízí UniCredit bank u své hypotéky s LTV 85% a 3 letým fixačním obdobím. Úrokové sazby jsou velmi individuální a odvíjejí se od konkrétního případu každého klienta. Pokud chcete znát přesnou úrokovou sazbu pro Váš případ, vyplňte formulář a nechte si srovnat hypotéky naším profesionálním hypotečním poradcem. Ten Vám pomůže zdarma a bez nutnosti schůzky.

Informace o hypotékách vám zprostředkovává portál HypotecniSpecialista.cz. Veškeré informace poskytnuté na této webové stránce návštěvníka k ničemu nezavazují. Obsah i způsob vyhotovení prezentace je majetkem portálu HypotecniSpecialista.cz.

Velmi vhodným produktem k hypotéce je životní pojištění. Vyzkoušejte naši druhou stránku - zPojisteni.cz - a nechte si zdarma srovnat životní pojištění pro rok 2016.

Máte pocit, že platíte mnoho za váš mobilní paušál? Ušetřete a vyzkoušejete naši partnerskou stránku Kalkulačka tarifů mobilních operátorů T-mobile, O2 a Vodafone. Najdeme vám nejlevnější tarif a vybíráme i z neveřejných nabídek.

Kniha o hypotékách