Hypotéka České spořitelny  

Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna působí na trhu hypoték v ČR již pěknou řádku let. Za tu dobu se jí podařilo vytvořit hypoteční úvěr, který nabízí rozvinutou paletu služeb a vlastností, které jistě oceníte.

Produkty banky
Úrok od Poplatek Hodnocení LTV
Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny
Česká spořitelna

1.79 % 0 Kč 95 % Objednat
Hypotéka České spořitelny

Variabilní hypotéka
Česká spořitelna

1.8 % 0 Kč 95 % Objednat
Hypotéka České spořitelny

Americká hypotéka - hotovostní
Česká spořitelna

3.99 % 6000 Kč 95 % Objednat

Úrokové sazby České spořitelny

Hypotéka České spořitelny může být sjednána až na 100 % ceny nemovitosti. Nemusíte tedy na svoje nové bydlení mít úspory. Hypotéka se hodí na koupi nemovitosti (pozemek, družstevní byt, byt včetně příslušenství či rodinný dům). Může se však jednat i o objekty typu chata či garáž.

Česká spořitelna nabízí velmi atraktivní úrokové sazby. Ty mohou dosáhnout již výše 1,82 % při splnění některých kritérií. Například pokud budete hypotéku splácet z aktivně využívaného osobního účtu ČS, získáte slevu úrokové sazby o 0,5 %. Hypotéku je možné uzavřít až na 30 let. Pevnou úrokovou sazbu je pak možné nastavit až na 20 let.

Hypotéka České spořitelny je natolik rozvinutý produkt, že nabízí obrovské množství doplňkových služeb. Mezi nejzajímavější patří: Garance výše úrokové sazby na 30 dní (zmrazí růst úrokové sazby od okamžiku vystavení nabídky hypotéky do podpisu), Expresní čerpání (možnost čerpat hypotéku již druhý den po podpisu), nebo rychlé čerpání hypotéky v případě, že k výstavbě nebudete mít faktury (stavba svépomocí).

Americká hypotéka České spořitelny

ČS své hypotéky neomezuje pouze na nákup či rekonstrukci hypotéky. Úvěr můžete použít i na jiné potřeby (nákup automobilu, rekonstrukci, nákup vybavení do bytu apod.). Podmínkou je krytí nějakou nemovitostí, kterou vlastníte. Takovému typu půjčky se říká americká hypotéka. Ať už se bude jednat o americkou hypotéku či tu běžnou, Hypotéka České spořitelny je tu s námi již řádku let a za tu dobu si našla ČS řadu spokojených zákazníků.

Pokud máte zájem o produkty ČS nebo chcete znát aktuální úrokové sazby (2016 a 2017), a to ať už se jedná o běžnou hypotéku či tu americkou, vyplňte tento formulář, nechte se kontaktovat naším profesionálním hypotečním specialistou, který pro Vás najde tu nejvýhodnější variantu. To vše zdarma, naprosto nezávazně a bez schůzky (online). Chcete-li si pouze orientačně spočítat výši splátek, jděte na hypotéka kalkulačka.


Více informací o hypotékách naleznete v naší knize:


- Ušetří až 20% nákladů z hypotéky

- Vhodná pro klienty i finanční poradce, aktuální pro rok 2016

- Chytré financování 85-0-15 pro snížení úroků hypotéky

- Nezávislá a nestranná, autor není finančním poradcem ani bankéřem

» Více informací

Nezávazné srovnání hypoték pro rok 2016

- po vyplnění formuláře Váš kontakt předáme hypotečnímu specialistovi,

- naši specialisté pro celou ČR patří do 5% nejlepších ve svém oboru,

- specialista s Vámi hypotéku vyřídí i bez nutnosti schůzky a pokusí se sjednat bonus

Kontaktujte nás
Zákaznická podpora

online poradna

Zkušenosti našich klientů

Reference zákazníků

I když byl náš případ složitý kvůli manželově příjmu, tak byla díky Vaší obětavosti hypotéka schválena a my získali výbornou sazbu.

Reference zákazníků

Maximální spokojenost. Úroková sazba u nové hypotéky velmi nízká a za to jsem vděčný!

Reference zákazníků

Všechno dopadlo skvěle a my bydlíme ve svém. Nikdo nám nenabídl tak nízké úroky jako pan H.

Další reference od klientů »


Česká spořitelna pobočky

Pobočka Česká spořitelna Praha – Václavské náměstí 16, Praha
Pobočka Česká spořitelna Brno – Jánská 6, Brno
Pobočka Česká spořitelna Ostrava – Nám. Dr. E. Beneše 6 , Ostrava
Pobočka Česká spořitelna Plzeň – Františkánská 15, Plzeň
Pobočka Česká spořitelna Liberec – Felberova 9, Liberec
Pobočka Česká spořitelna Olomouc – Riegrova 12, Olomouc


Hypoteční kalkulačka České spořitelny

Hypoteční kalkulačka Česká spořitelna

Diskuze a zkušenosti
Jirina k Hypotéka České spořitelny

prosim o info ohledne refinancovani,ci konsolidaci pujcek-Liska a ucelovy uver na bydleni

Libor k Hypotéka České spořitelny

Dobrý den, hovořili jsme s někým z centrály ČS ohledně nabídky hypotéky , která se nám nabízela na našem firemním účtu. Bylo nám řečeno, že nás budou kontaktovat z pobočky Praha, Štefánikova, kde byl účet zakládán, ale zatím se tak nestalo. Máme zajem o hypoteční úvěr na právnickou osobu na koupi pozemku+ stavbu RD. Děkuji

Václav k Hypotéka České spořitelny

Dobrý den, namísto přímé komunikace s Českou spořitelnou skrze pobočku doporučuji použít naši službu a hypotéku od České spořitelny si sjednat přes nás. Obvykle se podaří získat ty nejnižší možné úroky. Stačí vyplnit formulář nahoře a ozveme se Vám.

Petr k Hypotéka České spořitelny

dobrý den chci se zaptat na americkou hypotéku na čásku 1 000 000,- z toho 400 000 na refinancování.

Václav k Hypotéka České spořitelny

Dobrý den, vyplňte prosím formulář nahoře a hypotečnímu specialistovi sdělte, že máte zájem o co možná nejvýhodnější americkou hypotéku.

Lenka k Hypotéka České spořitelny

Dobrý den je možné si vzít více peňez než je cena nemovitosti?např. cena nemovitosti je 1310 000,- a potřebovala bych 1400 000,- lze to?

Napište svůj názor či zkušenosti s hypotékou

Toto je diskuze a zkušenosti, pro radu použijte online poradnu.


Nebude zveřejněn

captcha

X
Spolupracujeme s hypotečními bankami
  • Česká Spořitelna
  • Unicredit Bank
  • Sberbank
  • Komerční banka
  • Wüstenrot hypoteční banka
  • Hypoteční banka
  • LBBW
  • Raiffeisen

* Tento úrok nabízí UniCredit bank u své hypotéky s LTV 85% a 3, 5, 7, 10 letým fixačním obdobím. Úrokové sazby jsou velmi individuální a odvíjejí se od konkrétního případu každého klienta. Pokud chcete znát přesnou úrokovou sazbu pro Váš případ, vyplňte formulář a nechte si srovnat hypotéky naším profesionálním hypotečním poradcem. Ten Vám pomůže zdarma a bez nutnosti schůzky.

Informace o hypotékách vám zprostředkovává portál HypotecniSpecialista.cz. Veškeré informace poskytnuté na této webové stránce návštěvníka k ničemu nezavazují. Obsah i způsob vyhotovení prezentace je majetkem portálu HypotecniSpecialista.cz.

Velmi vhodným produktem k hypotéce je životní pojištění. Vyzkoušejte naši druhou stránku - zPojisteni.cz - a nechte si zdarma srovnat životní pojištění pro rok 2016.

Máte pocit, že platíte mnoho za váš mobilní paušál? Ušetřete a vyzkoušejete naši partnerskou stránku Kalkulačka tarifů mobilních operátorů T-mobile, O2 a Vodafone. Najdeme vám nejlevnější tarif a vybíráme i z neveřejných nabídek.

Kniha o hypotékách